Sieć Badawcza Łukasiewicz
Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Drukuj Udostępnij

Instytut zaprasza do udziału w XXII Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Techniczna KONTECH 2019 pt. „Advanced forming technologies and nanostructured materials”, która odbędzie w dniach 18-20 września 2019 roku w Opalenicy.

Impreza jest kontynuacją organizowanej przez Instytut w latach 1973-2010 konferencji KONTECH pt. „Konstrukcja i Technologia Wytłoczek i Wyprasek”. XXII edycja KONTECH odbędzie się w Poznaniu i będzie ważnym wydarzeniem związanym z obchodami Jubileuszu 70-lecia Instytutu.

Problematyka konferencji obejmuje zagadnienia inżynierii mechanicznej i inżynierii materiałowej w obróbce plastycznej, w tym: obróbkę objętościową, obróbkę blach, technologie kształtowania części z materiałów proszkowych, nanotechnologie i nanomateriały inżynierskie, zagadnienia dotyczące maszyn i narzędzi, tarcia i smarowania, symulacje i modelowanie procesów, przyrządów i narzędzi oraz biotechnologie i biomateriały.

W programie konferencji KONTECH 2019 przewidziano sesje plenarne, sesję posterową oraz sesję związaną z Jubileuszem 70-lecia Instytutu Obróbki Plastycznej.

Szczegóły na stronie konferencji kontech.info.pl

Drukuj Udostępnij