Sieć Badawcza Łukasiewicz
Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Drukuj Udostępnij

Instytut Obróbki Plastycznej i firma Usługi Ślusarskie Cut-Steel

zapraszają do udziału w

I Ogólnopolskim Seminarium Spark Plasma Sintering,

które odbędzie się 24 października 2018 roku w Poznaniu, w siedzibie Instytutu Obróbki Plastycznej przy ul. Jana Pawła II 14.

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych tematyką seminarium, w szczególności polskie przedsiębiorstwa i instytucje naukowe korzystające z technologii iskrowego spiekania plazmowego (spark plasma sintering).

Celem Seminarium jest wzajemne poznanie oraz integracja polskiego środowiska naukowego i przemysłowego związanego z nowoczesną technologią konsolidacji materiałów proszkowych – spark plasma sintering. Podczas seminarium nastąpi prezentacja postępu w badaniach materiałów i rozwoju technologii, wymiana doświadczeń oraz poglądów.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Organizatorzy zapewniają:

  • materiały seminaryjne (zeszyt streszczeń referatów),
  • rezerwację noclegu 23/24.10.2018 w Hotelu IKAR w Poznaniu przy ul. Solnej 18 (nocleg płatny przez uczestnika w hotelu),
  • bezpłatny transport z hotelu IKAR do miejsca Seminarium w dniu 24.10.2018,
  • serwis kawowy i obiad w dniu 24.10.2018,
  • możliwość publikacji tekstu wygłoszonego referatu w czasopiśmie ”Obróbka Plastyczna Metali” (http://czasopismo.inop.poznan.pl/index.php/opm) po przejściu procedury recenzowania.

Ważne terminy:

14.09.2018 – przesłanie przez uczestnika, za pomocą formularza rejestracji, zgłoszenia udziału wraz ze streszczeniem referatu w języku polskim i języku angielskim (po 250–300 słów)

17.09.2018 – potwierdzenie przez organizatorów przyjęcia zgłoszenia udziału i referatu

28.09.2018 – podanie przez organizatorów szczegółowego programu Seminarium

Szczegóły i zgłoszenie udziału na stronie http://1sps.inop.poznan.pl/

Drukuj Udostępnij