Sieć Badawcza Łukasiewicz
– Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Dostepna jest także Deklaracja Dostępności.

Drukuj Udostępnij

IIOSSPS LOGO

Firma GeniCore, Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych, Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Obróbki Plastycznej oraz firma Usługi Ślusarskie

zapraszają do uczestnictwa w II Ogólnopolskim Seminarium Spark Plasma Sintering,

które odbędzie się 24 października 2019 roku w Warszawie, w siedzibie Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ – Instytucie Technologii Materiałów Elektronicznych i siedzibie firmy GeniCore przy ul. Wólczyńskiej 133.

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych tematyką seminarium, w szczególności polskie przedsiębiorstwa i instytucje naukowe korzystające z technologii spark plasma sintering.

Celem seminarium jest integracja polskiego środowiska naukowego i przemysłowego związanego z nowoczesną technologią konsolidacji materiałów proszkowych – spark plasma sintering. Podczas seminarium nastąpi prezentacja postępu w badaniach materiałowych, rozwoju technologii, wymiana doświadczeń oraz poglądów.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Organizatorzy zapewniają:

Ważne terminy:

27.09.2019 – przesłanie przez uczestnika, za pomocą formularza rejestracyjnego, zgłoszenia udziału wraz z tematem referatu i streszczeniem w języku polskim i języku angielskim (min. 250 wyrazów)

04.10.2019 – potwierdzenie przez organizatorów przyjęcia zgłoszenia udziału i referatu

07.10.2019 – podanie przez organizatorów szczegółowego programu II Ogólnopolskiego Seminarium Spark Plasma Sintering

Szczegóły dotyczące seminarium oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej pod adresem https://2sps.inop.poznan.pl/

Drukuj Udostępnij