Sieć Badawcza Łukasiewicz
Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Wyniki naboru – 16.09.2019

Wyniki naboru na stanowisko: Starszego Specjalisty w Zakładzie Kształtowania Objętościowego i Automatyzacji Produkcji (0,8 etatu).
Wybrany kandydat: p. Bogusław Czartoryski zamieszkały w Poznaniu.
Uzasadnienie: spełnił wymagania formalne określone w ogłoszeniu i dodatkowe wymogi naboru.

 

Wyniki naboru na stanowisko: Specjalista- Elektryk w Dziale Techniczno – Administracyjnym i Logistyki (0,5 etatu).
Wybrany kandydat: p. Jerzy Grajek zamieszkały w Poznaniu.
Uzasadnienie: spełnił wymagania formalne określone w ogłoszeniu i dodatkowe wymogi naboru

 

Wyniki naboru na stanowisko: Specjalista-Laborant w Centrum Metaloznawstwa i Obróbki Cieplnej (0,5 etatu).
Wybrany kandydat: p. Andrzej Antkowiak zamieszkały w Poznaniu.
Uzasadnienie: spełnił wymagania formalne określone w ogłoszeniu i dodatkowe wymogi naboru.

 

Wyniki naboru na stanowisko: Młodszy Specjalista w Zakładzie Tłoczenia.
Wybrany kandydat: p. Bartosz Sułek zamieszkały w Poznaniu.
Uzasadnienie: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte na wolnym stanowisku pracy.

 

 

Wyniki Naboru – 11.09.2019

 

Wyniki naboru na stanowisko: Młodszy Specjalista – Laborant w Centrum Metaloznawstwa i Obróbki Cieplnej.
Wybrany kandydat: wpłynęła jedna oferta, nie podpisano umowy.
Uzasadnienie: rezygnacja w trakcie rekrutacji.

 

Wyniki naboru na stanowisko: Specjalista ds. Logistyki w Dziale Techniczno – Administracyjnym i Logistyki.
Wybrany kandydat: p. Magdalena Wachowiak Muszyńska zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie: spełniła wymagania formalne określone w ogłoszeniu i dodatkowe wymogi naboru.