„Dzień z Dzieckiem” w Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytucie Obróbki Plastycznej

W najbliższy piątek 31 maja obchodzimy „Dzień z Dzieckiem” w Łukasiewiczu. W przededniu Dnia Dziecka pociechy pracowników Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Obróbki Plastycznej będą gośćmi Instytutu Sieci. W programie wizyty przewidziano poznanie miejsca pracy rodzica,  spotkanie z Dyrektorem oraz zwiedzanie laboratoriów i gniazd badawczych – przez dzieci starsze i zabawy integracyjne dla maluchów. Dodatkową atrakcją będą wspólny posiłek oraz drobne upominki dla dzieci.