Sieć Badawcza Łukasiewicz
– Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Dostepna jest także Deklaracja Dostępności.

Drukuj Udostępnij
Podsumowanie udziału Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ – Instytutu Obróbki Plastycznej w Targach ITM Industry Europe 2019

W ciągu 4 gorących dni, od 4 do 7 czerwca 2019 r., ŁUKASIEWICZ – INOP prezentował się na największej i najważniejszej imprezie targowej w tej części Europy, Targach ITM Industry Europe 2019 w Poznaniu. Stoisko INOP w pawilonie Mach-Tool odwiedziło liczne grono profesjonalistów branży metalowej. W ofercie Instytutu Sieci znalazły się m.in.: technologie, maszyny i urządzenia do obróbki plastycznej, maszyny, urządzenia automatyzujące i mechanizujące, gniazda i linie produkcyjne, technologia i urządzenia do produkcji części dokładnych z proszków metali, badania struktury i własności metali, badania tribologiczne i biotribologiczne.

Największe zainteresowanie zwiedzających wzbudziły pokazy działania innowacyjnej wyoblarki specjalnej MWS-200, przeznaczonej do kształtowania z blachy części osiowo niesymetrycznych.

W pierwszym dniu imprezy, podczas uroczystości otwarcia Targów ITM Industry Europe 2019, dyrektor Instytutu Sieci – dr inż. Stanisław Ziółkiewicz – przyjął gratulacje z okazji Jubileuszu 70-lecia działalności Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Obróbki Plastycznej.

Udział w ITM Industry Europe 2019 był także doskonałą okazją do integracji INOP z innymi Instytutami ŁUKASIEWICZA prezentującymi się na targach.

Hasło ułożone przez ŁUKASIEWICZA – INOP, promujące Targi ITM Industry Europe, spotkało się z największym uznaniem organizatorów imprezy.

Drukuj Udostępnij