Sieć Badawcza Łukasiewicz
– Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Dostepna jest także Deklaracja Dostępności.

Drukuj Udostępnij
Impreza integracyjna z okazji 70-lecia ŁUKASIEWICZA – INOP

Nawet czerwcowy upał nie przeszkodził pracownikom ŁUKASIEWICZA – INOP w świętowaniu Jubileuszu 70-lecia działalności Instytutu. Dnia 14 czerwca br. w Centrum Eventowym Barcinek niedaleko Poznania odbyła się impreza integracyjna dla pracowników ŁUKASIEWICZA – INOP. Część pierwsza spotkania miała charakter uroczysty i połączona była z prezentacją osiągnięć Instytutu w minionym 70-leciu. Dyrektor ŁUKASIEWICZA – INOP, dr inż. Stanisław Ziółkiewicz, w swojej prezentacji podkreślił, że sukcesy i wysoką pozycję Instytut zawdzięcza przede wszystkim kompetentnej, kreatywnej i oddanej kadrze. Po 70 latach działalności na rzecz gospodarki, w różnych warunkach ekonomicznych i politycznych, przed Instytutem pojawiło się nowe wyzwanie, jakim jest łączenie nauki z biznesem w ramach Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ. Dyrektor złożył swoim pracownikom serdeczne podziękowania za wkład w rozwój Instytutu i życzył wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, a dzień imprezy ogłosił świętem pracowników ŁUKASIEWICZA – INOP.

Druga część imprezy przebiegła w swobodniejszej atmosferze rozmów przy biesiadnym stole i zabaw o charakterze integracyjnym. We wspólnej zabawie wzięli udział starsi i młodsi, przełożeni i podwładni.

Do ostatniej chwili spotkania atmosfera była radosna i uczestnicy imprezy korzystali z uroków gościnnego Barcinka.

Drukuj Udostępnij