W dniach 15–19 lipca 2019 roku troje pracowników Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ – Instytutu Obróbki Plastycznej – dr inż. Dariusz Garbiec, mgr inż. Maria Wiśniewska i mgr inż. Rafał Rubach, brało udział w szkoleniu w ramach Powder Metallurgy Summer School 2019 zorganizowanym przez European Powder Metallurgy Association na Uniwersytecie w Trydencie (Włochy). W trakcie pięciu dni intensywnego szkolenia, nasi pracownicy pogłębili wiedzę dotyczącą zagadnień w zakresie klasycznej oraz zaawansowanej metalurgii proszków, aktywnie uczestniczyli w warsztatach, wymieniali się doświadczeniami oraz nawiązywali nowe kontakty zawodowe.

Link do https://twitter.com/europmassoc