Sieć Badawcza Łukasiewicz
– Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Dostepna jest także Deklaracja Dostępności.

Drukuj Udostępnij

W dniu 29 lipca 2020 roku mieliśmy zaszczyt gościć Prezesa Sieci Badawczej Łukasiewicz – Piotra Dardzińskiego oraz Wiceprezesa Centrum Łukasiewicz ds. Badań i Rozwoju – Marcina Kraskę.

Wizyta rozpoczęła się spotkaniem Prezesów z Dyrekcją Łukasiewicz – Instytutu Obróbki Plastycznej. Następnie spotkali się oni z pracownikami Instytutu. Prezes Piotr Dardziński podziękował przedstawicielom Instytutu w Grupach Badawczych i w Platformach Kompetencji Łukasiewicza za ich wkład i zaangażowanie w budowę Sieci, a także koordynację komunikacji między Instytutem a Centrum Łukasiewicz. Przedstawił również wizję funkcjonowania w najbliższej przyszłości i rozwój Sieci Badawczej Łukasiewicz w czterech kluczowych dla niej perspektywach: klienta, ludzi, organizacji oraz finansów. Po wystąpieniu Prezesa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych Instytutu przedstawili ich działalność. Spotkanie zakończyło się sesją Q&A, podczas której pracownicy Instytutu Sieci mogli zadać Prezesom pytania i podzielić się swoimi uwagami oraz obserwacjami po pierwszym roku istnienia Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Cała wizyta przebiegła w miłej i otwartej atmosferze, która pozwoliła na swobodną wymianę doświadczeń i wszelkich uwag czy propozycji zmian. Serdecznie dziękujemy za wizytę Kierownictwu Sieci Badawczej Łukasiewicz. Do zobaczenia!

Drukuj Udostępnij