Sieć Badawcza Łukasiewicz
Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Drukuj Udostępnij

INSTYTUT OBRÓBKI PLASTYCZNEJ
w Poznaniu, ul. Jana Pawła II 14

zapytanie ofertowe na zakup zapory sieciowej Firewall typu NGFW w ramach projektu pod nazwą „Opracowanie przełomowego procesu i urządzenia do automatycznego prostowania smukłych wyrobów drążonych o szerokiej zmienności przekroju poprzecznego i dużego zakresu długości.”

Pytania:

 1. Jakie są warunki płatności w przypadku wyboru oferty?
 2. W opisie przedmiotu zamówienia, w części Pomoc techniczna, jest zapis o: „instalacji, wdrożeniu i szkoleniu w miejscu pracy urządzenia”, proszę o informację, jaki zakres prac jest brany pod uwagę przy instalacji i wdrożeniu, ile osób ma być przeszkolonych, czy chodzi tu o szkolenie certyfikacyjne?
 3. Czy instalacji, wdrożenia i szkolenia może dokonać inna firma niż składająca ofertę(podwykonawca)?
 4. Czy wkładki SFP mają być long range (1000Base-LX) czy short range (1000Base-SX)?

Odpowiedzi:

 • ad 1. Warunki płatności ustalane są po wyborze dostawcy.
 • ad 2. Zaimplementowanie funkcjonalności urządzenia w środowisku Zamawiającego. Szkolenie dla 1 osoby, wybór rodzaju szkolenia zależy od Oferenta.
 • ad 3. Nie
 • ad 4. Short range (1000Base-SX)

30.05.2017

INFORMACJA

Instytut Obróbki Plastycznej zgodnie z zasadą konkurencyjności przeprowadził postępowanie ofertowe nr 3/POIR/2017 na zakup elementu służącego do budowy systemu eksperckiego – zapory sieciowej Firewall typu NGFW (1 szt.) w związku z realizacją projektu pod nazwą Opracowanie przełomowego procesu i urządzenia do automatycznego prostowania smukłych wyrobów drążonych o szerokiej zmienności przekroju poprzecznego i dużego zakresu długości.

Na zapytanie ofertowe odpowiedziały firmy:

 1. Verbicom S.A., ul. Skarbka 36, 60-348 Poznań,
 2. Cybernetica Sp. Z o.o., ul. Dowódców 7/9, 04-475 Warszawa,
 3. Milky Way Labs Sp. Z o.o., ul. Postępu 15 c, 02- 516 Warszawa.

Firma Milky Way Labs Sp. z o.o została poproszona o złożenie wyjaśnień do przesłanej oferty w ciągu 7 dni, tj. do dnia 6/06/2017r.

06.06.2017

INSTYTUT OBRÓBKI PLASTYCZNEJ
w Poznaniu, ul. Jana Pawła II 14

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu 3/POIR/2017 na zakup zapory sieciowej Firewall typu NGFW w ramach realizacji projektu pod nazwą „Opracowanie przełomowego procesu i urządzenia do automatycznego prostowania smukłych wyrobów drążonych o szerokiej zmienności przekroju poprzecznego i dużego zakresu długości.

Drukuj Udostępnij