Sieć Badawcza Łukasiewicz
– Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Dostepna jest także Deklaracja Dostępności.

Drukuj Udostępnij

INSTYTUT OBRÓBKI PLASTYCZNEJ
w Poznaniu, ul. Jana Pawła II 14

ogłasza zapytanie ofertowe na

dostarczenie mikromierza bezstykowego zgodnie z zasadą konkurencyjności, w ramach projektu pod nazwą „Opracowanie przełomowego procesu i urządzenia do automatycznego prostowania smukłych wyrobów drążonych o szerokiej zmienności przekroju poprzecznego i dużego zakresu długości.”

05.10.2017

INSTYTUT OBRÓBKI PLASTYCZNEJ

w Poznaniu, ul. Jana Pawła II 14

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu 6/POIR/2017 na dostarczenie mikromierza bezstykowego zgodnie z zasadą konkurencyjności, w ramach projektu pod nazwą „Opracowanie przełomowego procesu i urządzenia do automatycznego prostowania smukłych wyrobów drążonych o szerokiej zmienności przekroju poprzecznego i dużego zakresu długości.

Na dostarczenie mikromierza bezstykowego zgodnie z zasadą konkurencyjności została wybrana firma:

KEYENCE INTERNATIONAL (Belgium) NV/SA, Bedrijvenlaan 5, 2800 Mechelen, Belgia, która złożyła ofertę na kwotę 10 515,60 EUR netto ( 45 243,37 PLN netto – przeliczone wg. średniego kursu NBP z dnia 4/10/2017.

Drukuj Udostępnij