Sieć Badawcza Łukasiewicz
Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Drukuj Udostępnij

INSTYTUT OBRÓBKI PLASTYCZNEJ
w Poznaniu, ul. Jana Pawła II 14

ogłasza zapytanie ofertowe na

dostarczenie elementów służących do budowy i na stałe zainstalowanych w urządzeniu do prostowania smukłych wyrobów drążonych, wg. dokumentacji konstrukcyjnej zaprojektowanej w INOP (zespół podpierający, zespół podajnika, zespół wózka z siłownikiem, zespół napędu wózka) w ramach projektu pod nazwą „Opracowanie przełomowego procesu i urządzenia do automatycznego prostowania smukłych wyrobów drążonych o szerokiej zmienności przekroju poprzecznego i dużego zakresu długości.”

14.11.2017

INSTYTUT OBRÓBKI PLASTYCZNEJ
w Poznaniu, ul. Jana Pawła II 14

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu 7/POIR/2017 na dostarczenie elementów służących do budowy i na stałe zainstalowanych w urządzeniu do prostowania (zespół podpierający, zespół podajnika, zespół wózka z siłownikiem, zespół napędu wózka) do zautomatyzowanego stanowiska do prostowania smukłych wyrobów drążonych, wg. dokumentacji konstrukcyjnej zaprojektowanej w INOP, w ramach projektu pod nazwą „Opracowanie przełomowego procesu i urządzenia do automatycznego prostowania smukłych wyrobów drążonych o szerokiej zmienności przekroju poprzecznego i dużego zakresu długości.

Na dostarczenie ww. elementów zgodnie z zasadą konkurencyjności została wybrana firma:

Zakład Urządzeń Innowacyjnego Oprzyrządowania, ul. Jana Pawła II 14, 61-139 Poznań, która złożyła ofertę na kwotę 118 700,00 PLN netto.

Drukuj Udostępnij