Sieć Badawcza Łukasiewicz
– Instytut Obróbki Plastycznej

Proszę zapoznaj się z naszą Klauzulą Informacyjną.

Korzystanie ze strony oznacza jej akceptację.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Dostepna jest także Deklaracja Dostępności.

Drukuj Udostępnij

INSTYTUT OBRÓBKI PLASTYCZNEJ
w Poznaniu,
ul. Jana Pawła II 14

ogłasza zapytanie ofertowe na:

dostarczenie elementów służących do budowy i na stałe zainstalowanych w urządzeniu do prostowania smukłych wyrobów drążonych: płyta montażowa do zespołu podpierającego montowana na stałe w urządzeniu do prostowania smukłych wyrobów drążonych, w ramach projektu pod nazwą „Opracowanie przełomowego procesu i urządzenia do automatycznego prostowania smukłych wyrobów drążonych o szerokiej zmienności przekroju poprzecznego i dużego zakresu długości.”

Zapytanie ofertowe (pdf)
Załącznik nr 1 (doc)
Rysunek płyta – załącznik nr 2 (pdf)

Aktualizacja: 04.12.2017

INSTYTUT OBRÓBKI PLASTYCZNEJ
w Poznaniu,
ul. Jana Pawła II 14

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu 8/POIR/2017 na dostarczenie elementów służących do budowy i na stałe zainstalowanych w urządzeniu do prostowania – płyta montażowa do zespołu podpierającego, montowana na stałe na urządzeniu do prostowania smukłych wyrobów drążonych, w ramach projektu pod nazwą „Opracowanie przełomowego procesu i urządzenia do automatycznego prostowania smukłych wyrobów drążonych o szerokiej zmienności przekroju poprzecznego i dużego zakresu długości.

Na dostarczenie ww. elementów zgodnie z zasadą konkurencyjności została wybrana firma:

H. Cegielski Poznań S.A., ul. 28 Czerwca 1956 r. 223/229, 61-485 Poznań, która złożyła ofertę na kwotę 23 400,00 PLN netto.

Drukuj Udostępnij